Fiziksel Sunucu Barındırma Hizmeti

İstanbul ve Ankara’da Teletek için ayrılmış özel alanda sunucularınız için verilen kesintisiz fiziksel sunucu barındırma hizmetidir.

Artık sunucularınızı ofisinizde kuracağınız sistem odalarında barındırmak yerine Teletek’in avantajlı barındırma hizmetlerini kullanın, enerji, soğutma, yönetim ve diğer sistem odası giderlerinden kurtulun. Sizin yerinize 7/24 sunucularınızı biz izleyelim ve gerçek veri merkezi güvenliğini daha ekonomik şartlarda kullanın. Yurt içi ve Yurt dışı olmak üzere  farklı operatörlerden internet erişim hizmeti kullanabilme şansına sahip olun.

co-location-teletek-photo-960x400

Alan Adı Tescili

Kurumsal alan adlarınızı operatör desteği ile kayıt ettirebilir, süre bitiminden önce takip edilmesini ve size telefonla ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sona erme zamanı yaklaşan alan adlarınız itina ile takip edilip, eposta bilgilendirmesi yerine sadece bu iş ile ilgilenen bir Teletek Personeli tarafından herhangi bir kesintiye uğramadan yeniden uzatılır veya kayıt edilir.

Yeni bir alan adı kayıt ettirmek veya transfer etmek için burayı tıklayın.

domain-name-blackwhiteWeb Sitesi Barındırma Hizmeti

Linux, Windows tabanlı PHP/MySQL veya .NET MS-SQL içeren basit web sayfalarınızı tercihinize göre Direct Admin veya CPanel/Plesk üzerinden hızlı ve ekonomik olarak yayınlayabilirsiniz.

shared-hosting

İsterseniz wordpress’inizi biz kuralım? Web sayfanızı siz tasarlayın.

wordpress-logo

Teletek’in ekonomik paketlerinden birini tercih etmek için hemen iletişime geçin.


E-Posta Barındırma Hizmeti

Basit işleriniz için POP3/SMTP/IMAP/Webmail hizmetlerini içeren Standart Eposta hizmetidir. Microsoft Outook ve bilinen tüm posta işlemcilerle uyumludur.  Üstelik Android, IOS, Windows Mobile işletim sistemine sahip mobil cihazlarla çalışabilmektedir. Hızlı ve ekonomik çözüm için hemen arayın.


Microsoft Hosted Exchange Hizmeti

Microsoft Exchange Sunucu için lisans ve donanım yatırmı yapmadan tüm özelliklerini kullanmak isteyenlere özel, İstanbul ve Ankara olmak üzere dağıtık yapıda Kurumsal Firmalar için tasarlanmış, kesintisiz E-Posta hizmetidir. Takvim Paylaşımı, Global Adres Listesi, Arşivleme, SSL Sertifikası gibi bilinen tüm özellikleri mevcuttur. Platforma özel Antivirüs ve Antispam ürünleri ile güvenli eposta alışverişi sunar.

Picture19-freshblue


© 2015 Teletek. All rights reserved.