Erişim Hizmetleri

Teletek Erişim Hizmetleri sayesinde müşterilerine daha esnek ve en önemlisi çok daha düşük maliyetlerle geleneksel Geniş Alan Ağı (WAN) çözümlerinin tüm işlevlerini yerine getiren hizmetler vermektedir.

Bu hizmetlerle, sadece büyük kuruluşların değil küçük ve orta ölçekli firmaların da ofislerini, bayilerini, iş ortaklarını kolayca ve ekonomik yoldan birbirine bağlayarak veri iletişimi sağlama ihtiyaçlarını karşılar. Farklı bölgelerde bulunan ofisleri, bayi, müşteri, acente veya distribütörleriyle sürekli veri iletişimi kurmak isteyen firmalara VPN Hizmetleri sunan Teletek, kendi işlettiği yaygın ve güvenilir ağı üzerinden son derece kolay yönetim imkânı tanıyan erişim hizmetleri sunmaktadır.


Kurumsal İnternet

Metro Ethernet

Metro Ethernet; 2 Mbps ile 10 Gbps hızları arasında, müşteri lokasyonu ile Teletek metro şebekesi arasında tesis edilecek F/O kablo üzerinden ölçeklenebilir, esnek ve her türlü veri akışına imkân sunan bir internet erişim teknolojisidir.

Metro Ethernet hangi işletmeler için ideal bir çözüm?

Metro Ethernet, iş ve uygulamalarından dolayı yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyan tüm işletmeler için ideal internet erişim çözümüdür.

  • Orta ve büyük ölçekli şirketler
  • Kamu kurum ve kuruluşları
  • Banka ve finans kurumları
  • Plaza ve alışveriş merkezleri ile siteler
  • Büyük otel ve turizm merkezleri
  • Hastaneler
  • Üniversiteler, teknoparklar ve serbest bölgeler
  • Organize sanayi bölgeleri
  • Taşıyıcı ve içerik sahibi işletmeler

Noktadan Noktaya Erişim

Gelişmiş yönlendirme algoritmaları ile geniş alan networklerinin bütünleşik organize edilmesi ve yönetilmesi için noktadan noktaya iletişim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Noktadan Noktaya Metro Ethernet

Metro Ethernet; 1 Mbps ile 10 Gbps hızları arasında, müşteri lokasyonu ile Teletek metro şebekesi arasında tesis edilecek F/O kablo üzerinden ölçeklenebilir, esnek ve her türlü veri akışına imkân sunan bir internet erişim teknolojisidir.


G.SHDSL

G.SHDSL (Simetrik Yüksek Hızlı Sayısal Abone Hattı) indirme (download) ve yükleme (upload) hızları birbirine eşit DSL teknolojisidir. Simetrik bant genişliği ve güvenli erişim imkânı sağlayan G.SHDSL, uzak ofisleri bulunan ve bu noktalarla veri iletişimi yapmak isteyen tüm firmaların kullanabileceği bir hizmettir.

G.SHDSL teknolojisiyle şubelerinizi en yakın Teletek POP noktasına bağlayarak, MPLS altyapıdan verilen güvenli, hızlı, kesintisiz noktadan noktaya sanal ağ (VPN) sunan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.


metro-ethernet2-blackwhite

© 2015 Teletek. All rights reserved.