background
page-header

Container As a Service (CaaS)

Container As a Service

CaaS Nedir?

Hizmet Olarak Kapsayıcı (CaaS), API’leri, kapsayıcı tabanlı sanallaştırmayı veya Web portallarını kullanarak kapsayıcıları, uygulamaları ve kümeleri yönetmenize olanak tanıyan abonelik tabanlı bir bulut hizmeti modelidir. CaaS sağlayıcısı, kullanıcıların kapsayıcılı uygulamalar geliştirmesine olanak tanıyan düzenleme platformunu sağlar. Kullanıcılar zamanlama yetenekleri, yük dengeleme ve bilgi işlem örnekleri gibi CaaS kaynaklarına abone olurken, bulutta yerel uygulama bileşenleri bir bulut ortamından dağıtılabilir ve çalıştırılabilir. Hizmet Olarak Kapsayıcılar (CaaS), aşağıdakiler dahil olmak üzere kapsayıcıları ölçekte yöneten bir bulut hizmetidir. kapsayıcılı iş yüklerini başlatma, durdurma, ölçekleme ve düzenleme.

Konteynerleştirme, yazılım projelerinde farklı ekipler arasında sorumlulukların daha net bir şekilde ayrılmasını sağlar. Geliştiriciler uygulama mantıklarına ve bağımlılıklarına odaklanırken, BT operasyon ekipleri uygulama ayrıntılarıyla uğraşmadan dağıtım ve yönetime odaklanabilir.

CaaS Nasıl Çalışır?

CaaS, birden çok bulut ortamında kapsayıcıların dağıtımını ve barındırılmasını otomatikleştiren yetenekler sağlar. CaaS, tek bir kod yığınına veya dile dayalı değildir, bu nedenle CaaS’i çoklu bulut ve hibrit bulut ortamlarında uygulayabilirsiniz.

CaaS tarafından sağlanan otomasyon, boru hattınızın verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Birçok görev otomatikleştirildiğinden, geliştirme ve BT personeli daha fazla zaman kazandırır ve üretkenliği artırır. Ek olarak, otomasyon süreçleri hızlandırabilir ve ekosistemi güncel tutabilir.

background

Size ne teklif edebiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin!

Back to top of page