background
page-header

Yönetilen Servis Hizmetleri

Yönetilen Servis Hizmetleri

Siz işinize odaklanın!

Mevcut günlük operasyonlarınızı iyileştirmek ve giderleri azaltmak için Teletek Bulut hazır!

Bilişim Teknolojileri altyapınızı daima güncel tutmak ve maliyetinizi azaltmak için Teletek’in Yönetilen Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kabiliyetli raporlama ve izleme araçları ile Yönetilen Hizmetlerden anlık olarak veri çekebilirsiniz. Uygulama, veri tabanı, web servis gibi hayati önem taşıyan altyapınız güvenilir ellerde!

Bulut Yönetimi

Teletek Bulut üzerinde barındırdığınız sunucuları işletim sistemi ve servis seviyesinde 7/24 izleyerek, erişilebilirliğini en yüksek seviyede tutuyoruz. İşletim sistemi seviyesindeki güncelleme, yama ve yükseltme işlemlerini sizin adınıza uygun aralıklarla gerçekleştirerek güvenilirliği sürdürüyoruz.

Bulut Ortamına Hazırlık

Buluta geçiş senaryolarını geçmiş tecrübelerimizden de yararlanarak size uygun şekilde tasarlıyoruz. Mevcut ortamınızı incelendikten sonra,  ağ yapınız ve sistem altyapınız yeniden tasarlanarak bulut stratejinizin oluşturmanıza destek veriyoruz. Buluta geçiş sürecinizi Teletek tecrübesi ile sorunsuz ve uygun maliyetlerle gerçekleştirmek mümkün.

Bulut Güvenliği

Bulut ortamına geçiş arttıkça bulut platformlarına doğru tehditlerde artmaktadır. Bulut Bilişim ve Bulut ortamının güvenliği birbirinden ayrı düşünülmemeli. Teletek olarak bütün kapasite planlamamız güvenlik çalışmaları ile birlikte yürütülmektedir. Bulut Güvenliği tehditlere karşı üst düzey koruma, veri güvenliği, yüksek erişilebilirlik, ileri düzey güvenirlilik ve yerel regülasyonlar ile uyumluluk başlıkları ile birlikte ele alınmalıdır.

Pentest Hizmeti

Teletek Bulut sızma testi hizmeti kurumların Teletek üzerindeki bulut ortamında veya bünyesinde bulunan bilişim sistemlerini oluşturan donanım, yazılım, ağ gibi bileşenlerinin içeriden veya dışarıdan maruz kalabileceği tüm saldırılara karşı test edilmesi, raporlanması ve açıkların giderilmesi ile ilgili çözümlerin sunulması hizmetini içermektedir.

Bulut'tan Bulut'a Geçiş Hizmeti

Teletek Bulut Platformuna taşınmak çok kolay!
Farklı Bulut Platformlarından veya şirket içi ortamlarınızdan Teletek Bulut Platformuna taşınmak için taşın altına elimizi koyuyoruz!
Mümkün olan en az kesinti, size düşen en az iş yükü ile Teletek Buluta taşınmak mümkün. Her aşamada Teletek Mühendisleri yanınızda!

AWS/Azure/Softlayer

Teletek aynı zamanda Global oyunculardan

  • Amazon Web Services
  • Microsoft Azure
  • IBM Softlayer

Gibi bulut servis sağlayıcılarla yasal süreçlerini tamamlayarak, partnerliğini sürdürmektedir. Ayrıca veri merkezleri anlaşmaları sayesinde global oyunculara iç ağdan daha hızlı erişerek katma değerli servis sunuyoruz.

background

Size neler sunabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Back to top of page