background
page-header

Ağ ve Güvenlik Hizmetleri

Ağ ve Güvenlik Hizmetleri

Her şey performans kesintisizlik, yönetilebilirlik ve süreklilik için tasarlandı.

Müşterilerimiz gibi ekibimiz de özel. Bu sayede tüm hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza
yönelik en verimli sonuçları alabilmeniz için sürekli iyileştiriliyor. Konusunda uzman Mühendislerimi yenilikleri takip ediyor ve sizler için çalışıyor.

Bulut Güvenlik Duvarı

Teletek Bulut Platformunda ihtiyaca yönelik farklı güvenlik duvarları konumlandırılabilmektedir. Bulut Sunucularınızın önünde VMware NSX konumlandırıp kendi kurallarınızı oluşturabileceğiniz gibi, yük dengeleme, sanal özel ağ oluşturabilir. Sunucu ve istemciler arasında güvenilir bağlantılar kurabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız daha farklı ise Bulut Sunucuların önüne fiziksel veya sanal güvenlik duvarı konumlandırabilirsiniz.

DDoS Koruma

Teletek Omurgasında yer alan Yerli ve Yabancı Telekom Operatörlerinden yararlanarak oluşturulan DDOS Şemsiyesi, istenmeyen trafiğin Teletek Bulut Platformuna ulaşmadan filtrelenmesini sağlar. Müşterilerimizin ihtiyacına göre yerli veya yabancı olmak üzere, uygulama seviyesinde DDOS Servislerini konumlandırmakta mümkündür. Uygulamanızın önüne Web Application Firewall (WAF) konumlandırmak için bir kaç tıklama yeterli.

Yük Dengeleme ve Hızlandırıcılar

Yüksek trafik beklentisiyle konumlandırılan uygulamalar için yük dengelemek çok kolay. Bir kaç tıklama ile güvenlik duvarınızın içinden ilgili uygulama veya veri tabanı sunucularınıza trafiği ayrıştırarak yönlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hızlandırıcı sanal veya fiziksel donanımlar da konumlandırmak için altyapı hazır. Tüm bunları gerçekleştirmek çok kolay.

Güvenlik Zafiyetleri ve Sızma

Teletek Bulut Platformunda veya kurumunuzda barındırdığınız internete açık veya kapalı olmak üzere iç ağınızda yayınlanan servislerinize, düzenli zafiyet denemeleri, yazılım seviyesinde veya sosyal mühendislikle güvenliğinizi arttırmak mümkün. Uçtan uca ihtiyacınız olan servisleri barındıran Teletek ile işinize odaklanın.

Sanal Özel Ağ (VPN)

Teletek Bulut Platformunun önünde bulunan güvenlik duvarı, istemci ve sunucu arasında SSL destekli Client to site VPN, Site to site VPN, IPSEc gibi bilinen bir çok yöntemi desteklerken müşterilerimizin kolayca yönetmesi için yapılandırılmıştır.

İlgili konularda destek almak isterseniz Teletek Mühendisleri 7/24 hazır!

SSL

SSL Sertifikasına gereksinim duyan uygulamalarınız için anlaşmalı tedarikçilerimizden dakikalar içinde SSL Sertifikası oluşturmak mümkün. Tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan yanıt vermek için geçerliliği tüm dünyada yayınlanmış tedarikçiler ile çalışıyoruz. İlgili sertifikanın yüklenmesinde de uzman mühendislerimizden destek alabiliriniz.

Siz sadece işinize odaklanın!

background

Size neler sunabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Back to top of page