background
page-header

Erişim Hizmetleri

Erişim Hizmetleri

Teletek aynı zamanda Internet Servis Sağlayıcılığı lisansı ile yanınızda!

Bulut hizmetlerinde erişim kritik değerde öneme sahiptir. Teletek olarak tek temas noktası sağlıyarak uçtan uca hizmet ve performans almanızı sağlıyoruz.
Lisanslı bir Telekom operatörü olan Teletek Bulut Bilişim ile erişim ihtiyaçlarınızı tek elden sağlıyoruz.

Veri Merkezi Internet Hizmetleri (uplink)

Teletek Bulut Platformunda üç ayrı coğrafi bölgeye yayılmış veri merkezlerinde birden fazla yerli ve yabancı Telekom Operatörü ile çalışmaktadır. Kurumların ihtiyacına göre

Metro Ethernet Internet

Metro Ethernet İnternet Devrelerini Kurumların adına ilgili Telekom Operatörlerinden tahsis edebiliriz. Bakım ve yükseltme işlemlerinden 7/24 izleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizin adınıza çağrılarınızı takip edebilir sonuçlandırabiliriz. Tek noktadan çözüm için Teletek daima yanınızda!

Noktadan Noktaya Metro Ethernet

Teletek Bulut anlaşma sağladığı yerli ve yabancı Telekom Operatörleri aracılığı ile Kurumların bulunduğu bölgelerden Veri Merkezlerine veya kendi aralarında devre tahsis edebilmekte, tüm kurulum ve yönetim süreçlerini konusunda uzman Ağ Mühendisleriyle yürütmektedir. Teletek aynı zamanda yer sağlayıcılığı ve Telekom Operatörlüğü lisansına sahiptir.

MPLS VPN

Kurumların coğrafi bölgelerini uçtan uca birleştirmek için Telekom Operatörleri üzerinden gerekli kiralama ve konumlandırma süreçleri için hazırız. Sizlere uygun yapıyı Teletek Bulut Mühendislerine tasarlatabilir yönetim, bakım ve 7/24 izleme servislerimizden yararlanabilirsiniz.

background

Sizlere neler sunabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Back to top of page