page-header

Ara Bağlantı ile Çoklu Bulut Yolculuğunuzu Basitleştirin

Çoklu bulut ara bağlantısına yolculuk hakkında bilgi edinin

Çoklu Bulut Momentumu

İşletmeler Covid sonrası gerçeklik ve dijital ekonominin sunduğu yeni fırsatlarla baş etmenin yollarını ararken, çoklu bulut mimarilerine geçişler hız kazanıyor. Fakat bu dönüşümü gerçekleştiren firmalar çoklu bulutun kendine has bir mücadele alanı olduğu gerçeğiyle de yüzleşiyorlar.

Arabağlantı, bu zorlukların üstesinden gelebilir ve çoklu bulutun tüm potansiyelini sunmaya yardımcı olabilir. Arabağlantı hizmetlerinin katlanarak büyümesinin nedenlerinden biri de budur.

Küresel GSYİH’nin 2022 yılına kadar gerçekleşecek tahmini dijitalleştirilme oranı

Hibrit bulut pazarının
2018 ile 2023 arasında
beklenen değer artışı

Kurumsal tüketim için
2022 yılına kadar ara bağlantı bant
genişliğinin tahmini büyüme oranı

Hızlı ve Esnek BT Altyapı Dönüşümü

Kuruluşlar, şirket içi altyapıdan çoklu bulut mimarisine geçerken birçok engelle karşılaşırlar. Teletek ve Equinix işbirliği ile altyapınızı ihtiyacınız olan yerde, türünün en iyisi çoklu bulut mimarileri oluşturabilmek için genel bulut ve ağ yapılarına bitişik konumlandırmanızı sağlıyor. Sektörün en tutarlı, güvenli ve sürdürülebilir platformunda fiziksel veya sanal altyapılar oluşturun. Servislerinizin dağıtımını en önemli coğrafya ve konumlardaki en önemli müşterilere, düşük gecikmeli performans elde ederek dağıtın

Neden tüm yanıtlar ara bağlantıya çıkıyor?

Özel, güvenli, hızlı bağlantı
Birçok bulut sağlayıcısına özel, güvenli,
hızlı bağlantılar

Daha iyi kalite, daha yüksek hız
10 Gb’ye varan hızlarla genel bulut
platformlarına doğrudan, özel bağlantılar.

Geliştirilmiş performans, azaltılmış maliyet
Dağıtılmış kullanıcıların ihtiyaçlarını
karşılamak, performansı artırmak ve
maliyetleri azaltmak için özel ağlar.

Minimum risk
Tüm iş iletişimin kontrolü trafik
değişim noktalarından geçer.

Basitleştirilmiş yönetim
Tek bir port üzerinden birden çok
bulut sağlayıcısına bağlantıyı sağlar

Kolay iş yükü ve veri hareketi
İş yüklerinin ve verilerin farklı bulutlar arasında kolay, hızlı ve güvenli hareketini sağlar.

Dünya’nın dijital
altyapı platformu

Equinix Fabric™, küresel ara bağlantı ile çoklu buluta kolayca geçmenizi sağlar. Dağıtılmış altyapı ile dijital ekosistemleri doğrudan, güvenli ve dinamik bir şekilde birbirine bağlar.

Equinix Fabric’in nasıl çalıştığını ve ihtiyacınız olan hızlı ve coğrafi olarak ölçeklenebilir çözümü nasıl sağladığını görmek için Equinix Fabric videosunu izleyin.

dijital lider olarak, başarınıza güç katın

Equinix’in güvenilir bir iş ortağı olarak Teletek, çoklu bulut stratejinizi güçlendirmek için ara bağlantı potansiyelini ortaya çıkarmanızı sağlar. Tamamen optimize edilmiş bir çoklu bulut altyapısını başarılı bir şekilde planlamak, geçiş yapmak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık, rehberlik ve katma değerli hizmetleri sunuyoruz. Sizinle yakın bir şekilde çalışarak, dijital iş stratejinizi desteklemede ara bağlantının rolünü anlamanıza yardımcı oluyoruz ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm bulut sağlayıcılarına bağlanmak için ara bağlantı merkezlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Teletek, Platform Equinix’in gücünden yararlanarak, çoklu bulutla ilgili zorlukların üstesinden gelmenizi ve dağıtılmış bir BT altyapısının tüm potansiyelini gerçekleştirmenizi sağlar.

    Aydınlatma metnini okudum, onaylıyorum.
    Pazarlama ve tanıtım amaçlı iletişime geçilmesine izin veriyorum.

    Back to top of page