background
page-header

Yedekleme & Arşivleme

Yedekleme & Arşivleme

Verileriniz için uçtan uca Yedekleme ve Felaket Kurtarma altyapıları hazır.

Servislerimizden biri olan Veeam® Cloud Connect; sunucularınızı ikinci bir altyapıyı yönetmenin maliyeti ve karmaşıklığı olmadan, yedeklemeleri ve replikaları iş yeri dışındaki disk havuzlarına yazdırarak yatırım ve zamandan kazanmanızı sağlar.

  • Sunucularınızı yönettiğiniz Teletek Bulut Platformundaki VMware Cloud Director panelinden dosya seviyesine kadar yedekleme yapabilir, ilgili dosya veya sunucunuzu geri yükleyebilirsiniz.
  • Yedeklerinizi kendi politikalarınıza göre düzenleyebilir, test senaryoları oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir ara yüze ihtiyacınız olmadan tüm yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. Veriler her adımda ikinci bir erişim tarafından okunamayacak şekilde şifrelenerek korunur.
  • Teletek Bulut Platformunda bulunan sunucularınızın yanı sıra, ofisinizde bulunan iş istasyonlarından, sahada dağıtık durumda bulunan personelinizin diz üstü bilgisayarlarına kadar tüm verilerinizi Veeam Backup Enterprise ile korur. Kurumsal çapta eksiksiz yedekleme ve geri dönüş senaryolarına hazır bir ortam için bu hizmetimizi hemen deneyin!
  • İsterseniz yedeklerinizi LTO7 ve LTO8 uyumlu manyetik teyp kartuşlarına yazdırabilir, size özel kütüphanelerde saklayabiliriz veya kartuşları kendi özel ortamınızda ayrıca koruma altına alabilirsiniz.
  • Eğer bir Veeam kullanıcısıysanız Teletek Bulut Platformunun Türkiye’de üç ayrı coğrafi bölgede bulunan S3 desteği ile obje tabanlı güvenilir sabit disk kutularına saniyeler içinde yedeklerinizi yazdırmanız mümkün ve yazdırdığınız bu verileri sadece sizin erişebileceğiniz HTML5 panelden anlık kontrol edebilirsiniz.
  • Dell EMC Data Domain kullanıcısı iseniz, tekilleştirilmiş verilerinizi Türkiye’de bulunan üç ayrı coğrafi bölgede hizmet olarak sunduğumuz Data Domain kutularına senkronize ettirerek ikinci veya üçüncü kopyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Bu deneyim için bize ulaşın.

background

Çözümlerimize bir göz atın!

Tüm çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

Back to top of page