background
page-header

Barındırılan Hizmetler

Hosted Services

Sürekli güncel, güvenilir ve sürdürülebilir!

Barındırılan hizmetlerimizdeki ana sunucularımızı hizmeti sağlayan tedarikçilerin yönlendirmeleriyle daima güncel ve güvenilir seviyede tutmak için 7/24 çalışıyoruz.

Yüksek trafik almayan ve içeriği değişmeyen Web Sayfalarınız için Linux/Windows Web Hosting Planlarımız alıştığınız Plesk/cPanel/DirectAdmin Yönetim Panellerine sahip web sunucularımızda güvenle yayınlayabilirsiniz. Bu Web Sunucuların üzerinde ayrıca Klasik Eposta Hizmetleri de bulunmaktadır. POP3 SMTP IMAP ve Web Mail özelliklerini içeren Elektronik Posta hizmetlerimiz kolay kuruluma sahip olmalarının yanı sıra Antivirüs ve Antispam özelliklerini de sunmaktadır.

Şirket içi Microsoft Exchange Sunucusu barındırma ve yönetme maliyetlerine katlanmadan Teletek Bulut üzerinde Coğrafi olarak farklı bölgelere dağıtılmış, yedekli ve yüksek erişilebilirlik yetenekleri ile güçlendirilmiş, kesintisiz Hosted Microsoft Exchange 2019 Hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Microsoft Exchange 2019 Hizmetini size ait web panel üzerinden uçtan uca yönetebilirsiniz!

Teletek üzerinde yayınlanan tüm bu hizmetler, ülkemizdeki veri merkezlerinde ve K.V.K.K. uygunluğu ile yayın yapmaktadır.

  • Web Hosting
  • Mail Hosting
  • Hosted Microsoft Exchange

Ücretsiz deneme için!

background

Çözümlerimize bir göz atın!

Tüm çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

Back to top of page