background
page-header

Teletek Sanal Veri Merkezi

Teletek Sanal Veri Merkezi

Kapalı kapılar ardında değil, uçtan uca yönetilebilir, izlenebilir ortam!

Teletek Bulut Platformunda verilen servisler müşteriler tarafından 7/24 izlenebilir ve yönetilir durumdadır. Teletek ile çalışmaya başladığınızda üç ayrı coğrafi bölgede bulunan yapıyı tek ekranda sanal veri merkezi olarak, aynı panelden kullanabilirsiniz.

Teletek uzun yıllardır VMware ile birlikte çalışmakta ve Türkiye’de yetkili VMware Cloud Provider olarak hizmet vermektedir.

vCloud Director

vCloud Director altyapısı ile müşterilerimiz sanal veri merkezlerini oluşturabilir, kendi organizasyonlarını kurabilir, düzenledikleri imajlarla kataloglarını yaratabilir, departmanlara bölüp konsolidasyonu sağlayabilir. Tüm bunlar tek bir panel üzerinde.

vRealize Suite

vRealize Suite®, heterojen, çoklu bulutun yönetimi konusunda pazardaki eksiksiz çözümü sunan, kurumsal kullanıma hazır bir bulut yönetimi platformudur. vCloud Suite, çoklu bulut ortamı özel ve genel bulutlarda yönetmeye yarayan ortak ve tutarlı bir platform sunar. BT hizmetlerinin otomasyon ve önceden tanımlanmış ilkeler aracılığıyla teslimatını hızlandırarak, yönetim ve kontrolü sürdürürken, geliştiriciler ve iş kolları için yüksek düzeyde çeviklik ve esneklik sağlar.

NSX

Ağ ve Güvenlik Sanallaştırma Platformu: NSX, Yazılım Tabanlı Veri Merkezinin temelini oluşturan ağ iletişimi için tamamen yeni bir işletim modeli sunar. Müşterilerimiz kendi güvenlik duvarını, kendine özgü kurallarla yönetebilir, yük dengeleme, sanal özel ağ gibi yetenekleri kullanarak işlerini yapabilirler.

vSAN

vSAN, iş açısından kritik önem taşıyan uygulamalardan gelecek nesil uygulamalara kadar, sanallaştırılmış iş yükü için öngörülebilir, güvenli uygulama performansı sunan, flash için optimize edilmiş bir depolama sağlar.

Cloud Availability

Bulut tabanlı felaket kurtarma ve iş yeri dışı yedekleme çözümüdür. Teletek Bulut depolama alanına tam olarak tümleşik, hızlı ve güvenli bir replikasyon sağlar. İsterseniz Teletek’in üç ayrı coğrafi bölgeye dağılmış veri merkezlerine, isterseniz kurumunuzda barındırdığınız VMware altyapısından Teletek Platformundaki seçtiğiniz bölgeye replikasyon yaparak felaket senaryolarına dakikalar içinde hazırlanabilirsiniz. Üstelik tüm entegrasyonda 7/24 Mühendis desteği hazır. Siz sadece panel üzerinden verilerinizin replikasyon akışını izleyin. Tüm işi Teletek Mühendisleri yapsın. İstediğiniz zaman müdahale edin replikasyon aralığını değiştirin. Bu güçlü yönetim parmaklarınızın ucunda.

background

Size neler sunabiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

VMware Professional Cloud Provider

VMware Cloud Verified

Cloud Verified
Back to top of page