7/24 İzleme

Platformumuzda bulunan tüm sunucuları gece gündüz izleyerek istediğiniz durum ve değerlerde sizleri bilgilendirebiliriz. Sunucularınızın durumunu, ister bilgisayarınızdan, isterseniz mobil cihazlarınızdan, internet erişimi olan her yerden izleyebilirsiniz. Örneğin e-posta ya da web servislerinizi daima takip altında bulundurabilir, günlük, aylık ve yıllık bazda erişilebilirlik raporu çıkarabilirsiniz.

SSL VPN

Teletek üzerinde size özel bulut sunucularınız sadece size tahsis edilmiş IP grupları ve sanal ağlarda çalıştırılır. Bu  özellik sayesinde size aynı ağdaki sunucularınız için kişisel ağ kurgusu yapabilme imkanı verir. Ek olarak sunucularınıza erişiminiz yine SSL Sertifikası ile şifrelenmiş VPN üzerinden sağlanır. Böylelikle sunucunuza istemsiz erişim engellenir.

Barındırma Hizmetleri

Yatırım yapmış olduğunuz fiziksel sunucularınızı işletmenizde sistem odası kurup işletmek yerine Teletek’in güvenli veri merkezlerinde barındırabilirsiniz. Yüksek erişilebilirilik sunan veri merkezlerimiz yedekli çalışabilen enerji, iklimlendirme ve birden fazla fiber optik kablo altyapısı ile üstün özelliklere sahiptir. Dilerseniz direk yurt dışı erişimine ayrıcalıklı olarak sahip olabilirsiniz.

7/24 Mühendis Desteği

Teletek’in üstün destek hizmetleri gece gündüz sizler için hazır. Klasik çağrı merkezlerinde karşılaştığınız müşteri temsilcileri yerine, sorununuzu çözebilecek Mühendis ile görüşebilirsiniz. Teletek Destek ekibinde Mühendis ürün ve hizmetleriniz konusunda tam sorumluluk ve bilgi sahibidir. Size özel çözümler üretir, müşteri temsilciniz ile birlikte koordineli çalışır, devam edilen/yeni alınan bir hizmet için her seferinde yeniden süreç oluşturmanız gerekmez. Bu sayede en az temas ile zaman tasarrufu sağlanır. Üstün destek hizmetleri ile güvende hissedecek ve bu konfordan vazgeçemeyeceksiniz.

© 2015 Teletek. All rights reserved.